Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради

Менська районна рада, що розміщена за адресою м.Мена, вул.Героїв АТО, 6, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері.