Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

Володимир Саєнко: Фонд соціального страхування провів реформу надання соцпослуг

Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

Отримати послуги від Фонду соціального страхування України стало легше та швидше, а новий механізм їх надання став прозорим.

Ринок праці Менщини у січні - лютому 2018 року

Протягом січня-лютого 2018 року перебували на обліку та отримували соціальні послуги 569 безробітних осіб, що на 31,2% менше порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Чисельність безробітних громадян, працевлаштованих за направленням центру зайнятості протягом січня-лютого2018 року, становила 33 особи.

У січні-лютому 2018 році проходив професійне навчання 1 безробітний.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 19 осіб.