«    Квітень 2018    »

Проблеми реформування поштового зв’язку на Чернігіщині надалі буде вирішувати спільна робоча група

2 квітня в обласній раді відбувся круглий стіл на тему: «Обговорення пропозицій щодо реформування підприємств поштового зв'язку філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» на території Чернігівської області».

Провели захід заступник голови обласної ради Арсен Дідур та в. о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Юлія Свириденко. В роботі круглого столу взяли участь голова районної ради Олександр Мисник та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін.

Тривають сходи територіальних громад в районі.

30 березня в с.Сахнівка відбулися загальні збори громадян за місцем проживання. Перед присутніми звітував Сахнівський сільський голова Віктор Джима, який у своєму виступі зазначив, що протягом звітного періоду зусилля виконавчого комітету, депутатського корпусу сільської ради зосереджувались на здійсненні заходів по реалізації програм соціально-економічного, культурного розвитку території, наповнення бюджету, дотримання законності і правопорядку. В роботі зборів взяли участь голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, депутати районної ради Анатолій Мироненко та Світлана Реус.

Фонд спростив порядок підтвердження непрацездатності вимушених переселенців

Фонд соціального страхування України змінив порядок надання матеріального забезпечення внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території або з районів проведення АТО.

Зокрема, спрощено вимоги до документів, що підтверджують перебування особи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного або шестирічного віку.

ПрофіКвест – «Пізнай світ професій»

В рамках реалізації профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери професію – обери майбутнє» днями у приміщенні Менського районного центру зайнятості відбулася зустріч з вихованцями районного будинку школяра.

Фахівці провели для школярів екскурсію центром зайнятості, розповіли про послуги, які надає служба зайнятості, в тому числі і учнівській молоді для запобігання молодіжного безробіття.