«    Квітень 2018    »

Інформація Держпродспоживслужби щодо безпечного застосування засобів захисту рослин

Головам об’єднаних територіальних громад, міським, селищним, сільським головам, суб’єктам господарювання, керівникам підприємств, установ, організацій, які здійснюють діяльність, пов’язану з транспортуванням, зберіганням, використанням, торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

У господарствах Чернігівської області набирають темпів підготовчі роботи до весняно-польових робіт. Визначаються основні фірми постачальники хімічних засобів захисту рослин, проводиться заключення договорів, незабаром розпочнеться їх завезення та використання.

Євген Баженков: Впроваджуємо інноваційні зміни в системі соціального страхування

Фонд соціального страхування України демонструє нові підходи і принципи у своїй роботі, які відрізняються персональним адресним підходом до потреб людини та відповідають вимогам часу. Про це заявив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

Серед іншого Фонд змінив систему забезпечення відновлювальним лікуванням застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Відтепер замість централізованого замовлення та розподілу путівок на відновлювальне лікування кожен випадок, кожна потреба у реабілітації вивчається окремо за наявності медичних показань. «Фактично ми спростили порядок забезпечення лікуванням.

Додатковий відбір слухачів до НАДУ

Відповідно до Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Національна академія), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 № 255 (зі змінами), Національна академія як головний державний вищий навчальний заклад у системі підготовки та підвищення кваліфікації фахівців за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” галузі знань “Публічне управління та адміністрування” здійснює підготовку осіб для роботи на посадах державної служби та посадових осіб місцевого самоврядування.