Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

ПОМЕНШАЛО БЕЗРОБІТНИХ НА ОБЛІКУ…

За січень-березень 2018 року лави безробітних в районі поповнили 243 громадян – на 30 % менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Про це повідомила директор Менського районного центру зайнятості Тамара Кот.

Загалом протягом І кварталу поточного року на обліку в центрі зайнятості перебували та отримували послуги 601 безробітних громадян – на 32% менше, ніж за цей період торік.

До активних програм сприяння зайнятості залучено 88 осіб. Зокрема 61 особу працевлаштовано, з них 21 – особи, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 23 залучено до робіт тимчасового характеру, 4 - скеровано на професійне навчання.

Потерпілих на виробництві забезпечують ліками безоплатно

Фонд соціального страхування України реалізував програму фінансування лікарських засобів і виробів медичного призначення, що необхідні потерпілим на виробництві, в обсязі 100% потреби. Про це повідомив директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков.

Упродовж 2017 року за рахунок коштів Фонду лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних закладах було забезпечено 18 965 осіб, у тому числі 910 внутрішньо переміщених осіб.

За словами Євгена Баженкова, програма забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення доступна потерпілим на виробництві в усіх регіонах України. Участь в програмі беруть декілька тисяч аптечних закладів, яким Фонд соціального страхування відшкодовує вартість відпущених препаратів.