«    Травень 2018    »

Увага! Попередження про пожежну небезпеку

За повідомленням Чернігівського обласного центру з гідрометеорології, днями в області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).

Лише за останні два дні рятувальники ліквідували на Чернігівщині більше 10 пожеж, що виникли у природних екологічних системах внаслідок необережності у поводженні з вогнем.

Шановні громадяни!

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Відбувся місячник з облаштування відкритих спортивних майданчиків

З 1 по 30 квітня на території Менського району відбувся місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Даний захід проводився з метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування відкритих спортивних майданчиків за місцем проживання і в місцях масового відпочинку населення, мобілізації учнівської молоді, працівників підприємств, установ і організацій для виконання робіт з приведення в належний стан, вигляд та підготовку до весняно-літнього сезону спортивних споруд.

Зорієнтуватись у професійному виборі допоможуть представники навчальних закладів

26 квітня на базі Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка за сприяння Менського районного центру зайнятості проведено профорієнтаційний захід «Презентація навчального закладу».

Перед важливим вибором майбутньої професії щороку стають учні старших класів. Тому, даний захід мав на меті допомогти випускникам свідомо обрати майбутній фах та навчити орієнтуватися у світі робітничих професій.

Володимир Саєнко: Фонд фінансує реабілітацію на ранніх стадіях для потерпілих на виробництві

Профілактика виробничого травматизму і безпека праці є сьогодні одним з пріоритетних завдань, однак у разі нещасного випадку при виконанні службових обов’язків або профзахворювання кожен офіційно працевлаштований отримає гарантовану допомогу від Фонду соціального страхування України. На цьому наголосив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

Зокрема, йде мова про повну оплату лікування і подальшої реабілітації.

«Оперативна, невідкладна реабілітація після травми на виробництві дає найкращі результати. Це можливість вберегти людину від настання інвалідності.

30 квітня розпочалась операція Об’єднаних сил із відсічі та стримування збройної агресії Росії на Донбасі – Президент підписав Указ

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження рішення РНБО «Про широкомасштабну антитерористичну операцію на території Донецької та Луганської областей», яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про зміну формату широкомасштабної антитерористичної операції, яка була запроваджена у 2014 році.

Глава держави також підписав Наказ Верховного Головнокомандувача ЗСУ «Про початок операції Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей».