«    Травень 2018    »

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання із нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми вклоняємося всім поколінням воїнів – від сивочолих ветеранів Другої світової війни, які звільнили світ від нацизму, до молодих солдат сучасного війська, які тримають натиск східного агресора і своєю сумлінною службою та відданістю Україні примножують славу своїх предків.

В ці травневі дні щиро вшановуємо тим, хто не повернувся з тiєї страшної війни. Вічна і світла їм пам’ять.

Дорогі ветерани, герої фронту і тилу! Зичимо вам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя і спокою, оптимізму, добра і миру. Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає вас від життєвих негараздів і випробувань.

Відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Патріотизм, силу, мужність, розум – найголовніші риси, притаманні українським козакам, - повною мірою продемонстрували учасники даного заходу, який пройшов на базі Данилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 04-05 травня 2018 року.

Із вітальним словом до учасників гри звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець.

«Наше майбутнє в наших руках!»

6 травня під девізом «Наше майбутнє в наших руках!» на території стадіону «Колос», м.Мена юнаки допризовного віку та колектив територіальної організації воїнів-афганців по-своєму відмітили День пам’яті та примирення провівши районну спартакіаду з фізичної підготовки серед юнаків допризовного віку.

Ініціаторами змагань вже традиційно виступили голова та колектив територіальної організації воїнів-афганців, які за підтримки військовослужбовців Менського районного військового комісаріату, відділу освіти, сімֹ’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та керівників відділу освіти та Менської ДЮСШ міської ради організували та провели видовищний спортивний захід, що включав в себе змагання за програмою шестиборства.

На території району активно триває ремонт автодоріг загального користування місцевого значення

Триває ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Менського району, що фінансуються за кошти Державного бюджету.

На сьогоднішній день філією Менський райавтодор проведено ямковий ремонт автодоріг: /Р-12/ - Локнисте, /Т-25-44/-Локнисте-Гориця-Р-12 (окрім ділянки Гребля-Гусавка), частину /Р-12/ - Садове. На дані роботи використано 125 тонн асфальтобетону.

Здійснюється ремонт автодороги Киселівка-Прогрес та будуть завершені роботи ділянки дороги Гребля-Гусавка і /Р-12/ - Садове.

ПрофіКвест для школярів «Пізнай світ професій»

З метою розширення знань про світ професійної праці вчора у Менському районному центрі зайнятості фахівці провели для учнів 9-Б класу Менської районної гімназії ПрофіКвест «Пізнай світ професій!».

У вигляді тематичної гри діти отримали інформацію з профорієнтаційної тематики в цікавій та зрозумілій для них формі.

За умовами гри учні мали послідовно виконати завдання, які пов’язані одне з одним. В ході виконання завдань школярі отримали навички аналізу професій за основними показниками, ознайомились з потребами місцевого ринку праці, рівнем оплати праці за різними професіями.