Травень 2018 (38)

Всеукраїнська фахова майстерня - «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина»

14 травня голова районної ради Олександр Мисник взяв участь у Всеукраїнській фаховій майстерні на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина». Захід організований для представників районних рад, членів Української асоціації районних та обласних рад в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Розглядалися питання, що стосуються медичної реформи та безпосередньо її реалізації субрегіональним рівнем місцевого самоврядування.

Зустріч випускників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з представниками управління охорони здоров’я та головними лікарями ЦРЛ Чернігівської області

10 травня 2018 року в морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася зустріч цьогорічних випускників з представниками управління охорони здоров’я та головними лікарями ЦРЛ Чернігівської області. В зустрічі взяли участь голова районної ради Олександр Мисник та в.о. головного лікаря Менської центральної районної лікарні Володимир Салій.

Мета такої зустрічі – тісна співпраця між регіоном та медичним закладом задля забезпечення закладів охорони здоров’я кваліфікованими кадрами та майбутнє працевлаштування випускників університету.

Ефективність реабілітації складних патологій за кошти Фонду становить 83%

У 2017 році за кошти Фонду соціального страхування України реабілітаційне лікування отримали понад 25 000 застрахованих осіб і членів їх сімей, серед яких більше 19 000 мали складну патологію з тривалим лікуванням – завдяки отриманій реабілітації 83% з них відновили здоров’я та приступили до роботи одразу після повернення з санаторію.

Вчасна реабілітація також є одним з головних чинників упередження настання первинної інвалідності. Фонд здійснює направлення застрахованих осіб на відновне лікування до санаторно-курортних закладів одразу зі стаціонару закладу охорони здоров’я, що збільшує ефективність подальшого лікування, наголосив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.