Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, вдруге, на засіданні комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Менській райдержадміністрації розглядалось питання про виникнення негативних наслідків у разі запровадження ТОВ «Менський комунальник» погодинного водопостачання та водовідведення в м. Мена з 04 червня 2018 року.

За крок до надзвичайної ситуації

31 травня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Менській райдержадміністрації розглядалось питання про виникнення негативних наслідків у разі запровадження ТОВ «Менський комунальник» погодинного водопостачання та водовідведення в м. Мена з 04 червня 2018 року. Дана ситуація викликає загрозу і несе за собою закриття ряду установ району.

В.о. головного лікаря КЗОЗ «Менська ЦРЛ» Володимир Салій проінформував комісію про те, що у разі виникнення даної ситуації, необхідно буде здійснити заходи по евакуації стаціонарних хворих до інших лікувальних закладів області, а також це призведе до збільшення кількості інфекційних захворювань в м. Мена.

Гранти на розвиток самозайнятості та підприємництва для ВПО, учасників АТО та їх сімей, місцевих мешканців (Чернігівська область)

Громадська організація «Асоціація демократичного розвитку» в якості виконавчого партнера розпочинає реалізацію Проекту МОМ «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW.