Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

3 червня відбулось вже третє засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Менській районній державній адміністрації.  Головне питання порядку денного -  водопостачання та водовідведення у місті Мена. Комісією прийнято рішення про забезпечення безперебійного цілодобового  водопостачання  міста...

Діти Менщини рівняються на олімпійську чемпіонку

1 червня в День захисту дітей на території стадіону «Колос» відбувся видовищний спортивний захід - Міжрайонний турнір з легкої атлетики на призи нашої прославленої землячки – триразової параолімпійської чемпіонки Оксани Зубковської.

Учні різних вікових категорій збірних шкіл Менського та сусідніх районів мають можливість проявити себе як у бігових, так і технічних видах легкої атлетики – біг на 60 метрів, стрибки в довжину, штовхання ядра та метання диску.

Всі  учасники змагань отримають  відповідні нагороди від нашої Оксани Зубковської, яка на жаль в цьому році з поважних причин не змогла особисто відзначити переможців та призерів даних змагань.

Щиро вітаємо наших юних учасників з Днем захисту дітей, бажаємо їм та тренерам впевнених перемог! Переконані, що поєднання фізичної культури та професійного спорту надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави.