«    Червень 2018    »

"Олімпійський день" у смт. Березна

12 червня в рамках організації дозвілля та відпочинку в пришкільних таборах з денним перебуванням та святкування «Олімпійського дня» для наших молодших школярів на території стадіону Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Віділенням НОК України в Чернігівській області та при підтримці Менської районної державної адміністрації був проведений видовищний спортивно-масовий захід.

Вихованці 5 шкіл нашого району проявили себе в різних естафетах.

Порядок отримання матеріального забезпечення, яке надає Фонд соціального страхування

Фонд соціального страхування України здійснює матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.

Нагадаємо, що застрахованим у ФССУ є кожен офіційно працевлаштований або ФОП (тобто ті, хто сплачує та/або за кого сплачується ЄСВ). Сьогодні таких осіб більше 12 млн – кожен з них має право на виплати та соціальні послуги від Фонду у разі настання страхового випадку.

Оголошується обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

З 1 червня стартував обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

До участі в Конкурсі запрошуються творчі працівники медійної сфери Чернігівщини, у тому числі штатні і позаштатні працівники засобів масової інформації, а також особи, які займаються незалежною творчою діяльністю, працівники інформаційних підрозділів та прес-служб органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області.

Переможці отримають Премію, положення про яку затверджено рішенням обласної ради.

Розрахунок допомоги з тимчасової непрацездатності після переведення працівника з іншого підприємства

У разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за невикористані ним дні щорічних відпусток за його бажанням має бути перерахована на рахунок підприємства, куди перейшов працівник. При цьому нарахування та сплату ЄСВ здійснює підприємство, з якого працівник звільняється за переведенням, та відповідно відображає ці суми у звіті про ЄСВ.

При наданні відпустки на новому місці роботи дні щорічної відпустки, яка надається за період роботи на попередньому місці роботи, оплачуються із суми компенсації, яка перерахована на нове місце роботи.