Травень 2017 (16)
Лютий 2017 (29)
Січень 2017 (27)
Грудень 2016 (39)

4 червня знову ярмаркуємо!

16-05-2017, 08:29 | Розділ: Анонси | Переглядів: 19

Менська районна державна адміністрація та Менська районна рада запрошують товаровиробників до участі в Троїцькому ярмарку, який відбудеться 4 червня 2017 року в м. Мена.

Заявки на участь у ярмарку приймає відділ економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності ЦНАП райдержадміністрації за адресою:

м.Мена, вул. Героїв АТО, 6, каб.17; тел 2-12-44;

ел.адреса: econom@mena-rayon.gov.ua

ПАМ’ЯТКА УЧАСНИКАМ ТРОЇЦЬКОГО ЯРМАРКУ, ЯКІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ, ЖИВИХ ТВАРИН ТА ПТИЦЮ

1. Реалізація харчових продуктів дозволяється при наявності декларації виробника ст.21 Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів».

2. При реалізації харчових продуктів необхідно дотримуватись температурних режимі та термінів придатності вказаних виробником в деклараціях (якісних посвідченнях) ст. 21 Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів».

3. Реалізація живих тварин та птиці дозволяється при наявності супровідних ветеринарних документів (довідка, ветеринарне свідоцтво) ст.16 п.4 Закону України «Про ветеринарну медицину».

4. Оператори ринку несуть відповідальність за безпечність харчових продуктів для споживання людиною ст.20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

Заява щодо виділення місця для участі у Троїцькому ярмарку  [26 Kb] (завантажень: 2)