Травень 2018 (38)

Орієнтовні терміни проведення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання

11-05-2018, 10:25 | Розділ: Анонси | Переглядів: 45

05 червня 2018 року - засідання президії та постійних комісій районної ради.

12 червня 2018 року - пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради сього скликання.

Орієнтовний порядок денний:

1.Про дострокове припинення повноважень депутата Менської районної ради сьомого скликання Корнієнка Анатолія Петровича.

Інформує: Мисник О.П., голова районної ради.

2.Інформації прокурора та керівника Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Чернігівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

Інформують: Менська місцева прокуратура, Менський відділ поліції Головного управління Національної поліції України у Чернігівській області.

3.Про звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І квартал 2018 року.

Інформує: Булавка О.М., начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

4.Про виконання Районної програми «Соціальна підтримка малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки.

Інформує: Роговенко В.І., начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

5.Про виконання районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки «Діти Менщини».

Інформує: Песоцька Т.А., начальник служби в справах дітей районної державної адміністрації.