Вітання голови районної ради Володимира Невжинського та голови райдержадміністрації Олександра Мисника з Днем медичного працівника

13-06-2014, 10:41 | Розділ: --- | Переглядів: 1016

Шановні працівники медичної галузі!

Щиро вітаємо вас, представників найблагороднішої, найшанованішої професії у світі, зі святом. Прийміть найтепліші слова вдячності за вашу працю, за врятовані життя, за повернуті здоров’я і радість.

Ви ті, хто не жаліючи зусиль і часу, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаючи найцінніше – людське життя і здоров’я. Ви ті, хто дарує людям найголовніше – віру та надію.

То ж прийміть низький уклін та подяку за вашу невтомну працю. Нехай сторицею повернуться вам добро, людяність і душевність, що ви даруєте людям. Бажаємо міцного здоров’я і благополуччя. Хай збуваються всі мрії та задуми, хай віра і оптимізм завжди залишаються з вами. Нехай клятва Гіппократа назавжди буде вашою долею і покликанням.