«    Травень 2024    »

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЩОДО ПЕРЕДАЧІ В ПОГОДИННУ ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТА МЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Назва об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі трьохповерхового лікувального корпусу Комунального закладу охорони здоров’я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради, загальною площею 29,2 кв.м, за адресою: 15600, Україна, Чернігівська обл., м. Мена, вул. Шевченка, 61 А.

Балансоутримувач: Комунальний заклад охорони здоров’я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради.

Умови погодинної оренди об’єкта:

- об’єкт передається в погодинну оренду з метою здійснення діяльності по забору матеріалів з метою проведення лабораторних досліджень та видачі результатів даних досліджень;

- використання нерухомого майна, що надається в оренду, здійснюється погодинно за графіком, узгодженим між орендодавцем та орендарем. В час поза графіком приміщення використовується Комунальним закладом охорони здоров’я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради за призначенням. Погодинна орендна плата складатиме не менше 84 (вісімдесяти чотирьох) коп. за одну годину.

- утримання об’єкта відповідно до діючих норм та в належному стані.

Строк оренди: 1 (один) рік 3 (три) місяці з правом пролонгації Договору в порядку, передбаченому чинним законодавством та рішеннями районної ради.

Заяви щодо погодинної оренди нежитлового приміщення, розташованого на першому поверсі трьохповерхового лікувального корпусу Комунального закладу охорони здоров’я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради, загальною площею 29,2 кв.м, приймаються Комунальним закладом охорони здоров’я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради з 8.00 год. до 17.00 год. (перерва з 13.00 год.до 14.00 год.), крім вихідних, за адресою: Чернігівська область, м. Мена, вул. Шевченка, 61 А (приміщення бухгалтерії).

Кінцевий термін прийняття заяв до 8 жовтня 2018 року (включно).

У разі надходження двох і більше заяв щодо погодинної оренди об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району, Комунальний заклад охорони здоров’я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради оголошує конкурс на право погодинної оренди.

Додаткову інформацію можна отримати в Комунальному закладі охорони здоров’я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради за адресою: Чернігівська область м. Мена, вул. Шевченка, 61 А або за телефоном (04644) 2-12-84. Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.