Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

ДЛЯ ВАС, МАЙБУТНІ ПІДПРИЄМЦІ

16-08-2017, 15:04 | Розділ: Новини | Переглядів: 121

З 7 серпня в районі стартував місячник підтримки підприємництва.. Районний центр зайнятості бере активну участь у проведенні цього заходу.

Першу інформацію про те, як стати бізнесменом, можна почерпнути з матеріалів, розміщених в інформаційному куточку центру зайнятості «Для вас, майбутні підприємці». Важливо, що безробітним безкоштовно надаються інформаційно-консультаційні послуги з питань підприємництва.

Служба зайнятості реалізує комплекс цілеспрямованих дієвих заходів із підтримки та розвитку підприємницької ініціативи серед безробітних: демобілізованих учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та інвалідів.

З метою набуття теоретичних знань з основ обліку та оподаткування діяльності малого підприємництва, мікроекономічних питань, маркетингу, менеджменту та практичних вмінь щодо бізнес-планування бажаючим відкрити власну справу рекомендується навчання на курсах з «Основ підприємницької діяльності».

Одним із прикладів успішного ведення підприємницької діяльності є робота Михайла Авраменка, що започаткував власну справу за допомогою служби зайнятості у 2011 році.

Маючи неабиякий досвід роботи по землеустрою Михайло надає послуги населенню по приватизації земельних ділянок, складанню документації з землеустрою та документації з оцінки земель, виконує топографо-геодезичні і картографічні роботи, проводить інвентаризацію земель, встановлює межі земельних ділянок, складає договори оренди землі.

Отож, якщо ви перебуваєте в пошуку роботи, звертайтесь до служби зайнятості, отримайте інформацію щодо можливості започаткування власної справи, може це і буде місцем вашої професійної діяльності на все життя.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.