Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів!

26-09-2017, 15:18 | Розділ: Новини | Переглядів: 79

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в м. Мена та с. Покровське мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення виїзних заходів планується на 29 вересня 2017 року, з 11.00 до 13.00 год. в приміщені Покровскої сільської ради (с. Покровське, вул.Колгоспна, 3) та з 14.00 до 16.00 в приміщенні Менської районної державної адміністрації за адресою: (м. Мена, вул. Герої АТО, 6).

Виїзд мобільних консультативних пунктів буде проведено за участю представників: Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

В ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.