Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)

Жителі Кукович – активні і небайдужі

13-03-2018, 15:09 | Розділ: Новини | Переглядів: 67

12 березня у Куковичах відбувся схід жителів села та збори пайовиків СК «Куковицький».

Проблемами села переймається багато місцевих жителів, про що свідчив заповнений зал Будинку культури (до речі, з його орендою для проведення зборів членів трудового колективу сільгосппідприємства напередодні виникли певні проблеми).

На зборах були присутні та звітували про роботу в.о. старости Куковицького сільського округу Віталій Чичкан, керівник СК «Куковицький» Сергій Нужняк.

Селян непокоїли проблеми вчасної та якісної розчистки доріг, видалення перерослих дерев у селі. Турбувала і неефективна робота з сім'ями, що опинились у складних життєвих обставинах, неякісні послуги сільського Будинку культури, чутки про закриття Куковицької ЗОШ.

Присутні на зборах голова районної ради Олександр Мисник, голова Менської райдержадміністрації Валерій Щукін,  заступник міського голови Тетяна Вишняк, депутати Менської міської ради Оксана Булавка та Василь Роговий надавали відповіді на запитання та підказували шляхи вирішення проблем селян.

Куковичі були першим селом, що зібралося підсумувати роботу за 2017 рік. У березні – квітні загальні збори (сходи) громадян мають пройти в усіх населених пунктах району.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.