Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Квітень 2018 (19)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (29)
Грудень 2017 (33)
Листопад 2017 (36)

24 березня 2018 року відбулися загальні збори жителів селища Березна.

26-03-2018, 16:47 | Розділ: Новини | Переглядів: 37

Березнянський селищний голова Ольга Романченко прозвітувала про свою діяльність у 2017 році та окреслила плани роботи селищної ради на поточний 2018 рік.

Жителі селища обговорили питання добровільного об’єднання територіальних громад та вкотре ініціювали об'єднання Березнянської селищної, Бігацької, Локнистенської, Миколаївської та Сахнівської сільських рад.

В роботі зборів взяли участь голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Микола Торбєєв. Березнянців цікавило багато питань, з якими вони звертались до очільників району та помічника народного депутата. Це, зокрема, ремонт, підсипання та грейдерування доріг, відсутність у такому великому населеному пункті як Березна Будинку культури та вирішення питання його будівництва (добудови), медична реформа та її реалізація в районі тощо.

Також учасники зборів піднімали перед місцевою владою питання облаштування дороги до селищного сміттєзвалища, обмеження руху автотранспорту по вулиці Свято-Покровській, встановлення люків на колодязях підземних ліній зв'язку, освітлення вулиць, організація вивозу сміття по селищу та багато інших.

Зауваження та пропозиції жителів селища прийняті до уваги селищною радою та районним керівництвом, окреслено шляхи спільного вирішення найбільш болючих проблем Березнянської територіальної громади.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.