«    Березень 2024    »

Свято останнього дзвоника

25-05-2018, 17:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 502

Сьогодні для вчителів, батьків і учнів Менщини, як і по всій Україні, пролунав останній дзвоник.

Уже за кілька днів випускники продовжать проходити ЗНО. А сьогодні - прощалися з дитинством і школою. Зворушливо і хвилююче пройшли урочисті лінійки у всіх навчальних закладах району.

Керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування долучилися до свята останнього дзвоника та привітали випускників зі вступом у доросле життя.

Голова районної ради Олександр Мисник привітав зі Святом останнього дзвоника випускників Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Побажав вдало скласти зовнішнє незалежне оцінювання у формі ДПА, вступити до омріяних навчальних закладів, бути патріотами своєї держави.

Голова районної державної адміністрації Валерій Щукін з напутніми словами звернувся до учнівської молоді Менської гімназії. Побажав випускникам вдалого старту у доросле життя, успішного пошуку своєї справи, добрих друзів і підтримки рідних, блискучих ідей і перспективних горизонтів, щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій, бути щирими, самостійними, відповідальними, працелюбними та гідними пошани і поваги своїх батьків та вчителів.

Свято останнього дзвоника у Менській районній гімназії,

фото Валерія Тихонова

Перший заступник голови райдержадміністрації, депутат раонної ради Сергій Мурований привітав випускників Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів зі святом останнього дзвоника і побажав щасливої долі у самостійному житті та стати гідними громадянами нашої держави.

Свято останнього дзвоника в Макошинському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Свято останнього дзвоника
  • Свято останнього дзвоника
  • Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
  • Свято Останнього дзвоника
  • Свято останнього дзвоника!
    Свято останнього дзвоника.