Відбулася робоча зустріч, під час якої обговорили зміни до Порядку надання житлових субсидій.

19-06-2018, 08:53 | Розділ: Новини | Переглядів: 298

З метою недопущення змін на зареєстрованому ринку праці, уникнення необґрунтованих потоків реєстрації безробітних для отримання житлових субсидій, зокрема тих, хто працює без оформлення трудових відносин в Україні або за кордоном, зменшення утриманських настроїв та довготривалого безробіття 15 червня відбулася робоча зустріч директора районного центру зайнятості Тамари Кот з начальником управління соціального захисту населення Менської РДА Володимиром Роговенком та начальником відділу субсидій та адресної соціальної допомоги Оксаною Зінченко.

Під час зустрічі було обговорено ситуацію на районному ринку праці та відпрацьовано алгоритм оперативного реагування на такі виклики.

Зокрема, Володимир Роговенко наголосив на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи для населення про новий порядок отримання житлових субсидій.

В свою чергу Оксана Зінченко підкреслила, що непрацюючим особам працездатного віку, у яких відсутні доходи при призначенні субсидії, органи соціального захисту населення рахуватимуть дохід три прожиткових мінімуми. Крім того, акцентувала увагу на тому, що субсидія призначатиметься особам, які отримують допомогу по безробіттю, а також якщо зареєстровані безробітні особи навчаються в центрах професійно-технічної освіти Державно служби зайнятості. Особам, які не отримують допомогу по безробіттю, субсидію може бути призначено за рішенням комісії, виходячи з конкретних обставин, що склалися.

Тамара Кот звернула увагу, що зареєстровані безробітні зобов’язані самостійно або за сприяння служби зайнятості здійснювати активний пошук роботи, який полягає у вжитті цілеспрямованих заходів до працевлаштування, зокрема участі у конкурсних доборах роботодавців. Також, зареєстровані безробітні зобов’язані дотримуватись письмових індивідуальних рекомендацій фахівців центру зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню.