У терапевтичному відділенні Менської ЦРЛ хворі тепер лікуються в комфортних умовах

1-10-2018, 15:54 | Розділ: Новини | Переглядів: 436

За період з липня по серпень 2018 року в терапевтичному відділенні КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» було проведено поточний ремонт з заміною ліжкового фонду, що дало можливість створити більш комфортні умови для перебування та лікування пацієнтів, та для роботи медичного персоналу.

Наразі всі роботи завершені. В ході проведення ремонтних робіт було замінено на сучасні металопластикові вхідні двері і двері резервного виходу та замінені всі двері в палатах і допоміжних приміщеннях. Капітально відремонтовано маніпуляційний кабінет і проведено косметичний ремонт палат та інших приміщень відділення. Особлива увага була приділена блоку, в якому розташовані ванна кімната та санвузли. Тут повністю замінені на сучасні пластикові старі чавунні каналізаційні та залізні водопровідні труби, встановлено нове сантехнічне обладнання.

Також придбані нові сучасні ліжка в загальні палати та чотири функціональних ліжка в палату інтенсивної терапії.

Всі ремонтні роботи проводились за кошти районного бюджету.

Слід зазначити, що у терапевтичному відділенні надається профільна стаціонарна медична допомога як мешканцям Менського району так і мешканцям сусідніх районів. Наразі пацієнти, які перебувають на лікуванні, дуже задоволені умовами: світлі просторі палати, нові ліжка, відремонтовані стіни та оновлена підлога сприяють їх комфортному перебуванню у відділенні.

Не приховують своє задоволення і працівники відділення.

Маніпуляційна сестра медична Рахманова Наталія Анатоліївна прокоментувала: «За той період що працюю в маніпуляційному кабінеті, я отримала гарні умови праці, а також постійно спостерігаю як приємно пацієнтам, коли допомога їм надається в комфортних умовах».

Молодша медична сестра-прибиральниця Котова Олена Євгеніївна зазначила: «Проведення капітального ремонту у ванній кімнаті полегшило санітарну обробку хворих, які перебувають у відділенні».

Вхід до терапевтичного відділення до та після ремонту

Коридор до та після ремонту

Маніпуляційна до та після ремонту

Ванна кімната до та після ремонту