Є професія у світі – серце віддавати дітям!

5-10-2018, 11:06 | Розділ: Новини | Переглядів: 433

4 жовтня з нагоди професійного свята педагогічних працівників в Березнянському будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості.

Педагогів району щиро і сердечно вітали перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець, голова профспілкового комітету освітян району Віктор Кулагін. Усі вони дякували вчителям за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Кращим педагогічним працівникам району були вручені відзнаки Міністерства освіти і науки України, райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Також були вручені відзнаки «За відданість справі» тим, хто без остатку віддає знання, душу і серце дітям.

Під час концертної програми свої номери представили вихованці Березнянського будинку дитячої та юнацької творчості. Щирими оплесками дякували присутні за створену невимушену святкову атмосферу неперевершеним ведучим, юним вокалістам та посмішками зустрічали кожну гумористичну сценку. Гарного настрою додали своїм співом і колеги-вчителі.

Є професія у світі – серце віддавати дітям!
  • Є професія у світі – серце віддавати дітям
  • Позашкілля району відзначило столітній ювілей
  • Є професія у світі — cерце віддавати дітям!
  • Шановні освітяни району!
  • Є професія у світі – серце віддавати дітям!!
    Є професія у світі – серце віддавати дітям!.