Про відзначення Дня пам'яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7-05-2020, 12:44 | Розділ: Новини | Переглядів: 341

У зв’язку з особливостями функціонування органів влади та самоврядування, установ та закладів у період карантину відзначення Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у районі буде мати інший, відмінний від попередніх років, формат.

Зокрема, планується:

• проведення у режимі он-лайн просвітницьких заходів у навчальних закладах району, присвячених Дню пам’яті та примирення і 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

• висвітлення на офіційних веб-сайтах органів влади та у ЗМІ інформаційних матеріалів присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та публікацій щодо актуальних питань життя ветеранів, учасників визвольного руху часів II Світової війни, жертв нацистських переслідувань, спогадів учасників та очевидців подій Другої світової війни;

• встановлення вінків, покладання, квітів до Алеї Героїв, обелісків, меморіалів, пам’ятників, місць поховань загиблих захисників України;

• привітання ветеранів війни, які безпосередньо брали участь у бойових діях у Другій світовій війні.

На сьогоднішній день на Менщині проживає 33 ветерани,16 фронтовиків, які безпосередньо брали участь у бойових діях.

Ветеранам підготовлені подарунки від народного депутата України Валерія Давиденка, вітальні листівки від обласної влади. Організацію вручення подарунків та листівок взяли на себе управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та районна організація ветеранів. Враховуючи карантинні обмеження, із членами сімей ветеранів індивідуально узгоджені особливості передачі подарунків від депутата.