Місцева асоціація органів місцевого самоврядування Менського району "Ради Менщини" провела свої останні загальні збори

4-08-2020, 14:50 | Розділ: Новини | Переглядів: 466

Сьогодні, 04 серпня 2020 року, відбулися загальні збори Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району "Ради Менщини".

На початку засідання голова районної ради Наталія Боюн вручила спільну Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації Ніні Шкрабулі, Бігацькому сільському голові, за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування району, зразкове виконання посадових обов’язків, активну громадську позицію та з нагоди 55-річчя від Дня народження.

Розпочинаючи загальні збори, Наталія Боюн, голова Асоціації повідомила, що сьогоднішнє засідання скликане з метою упорядкування питань припинення діяльності Асоціації в зв'язку з ліквідацією Менського району в рамках проведення адміністративно-територіальної реформи України.

Уповноважені представники місцевих рад району прийняли рішення щодо початки процедури ліквідації Асоціації, обрали ліквідаційну комісію, наділили її відповідними повноваженнями, визначили процедуру ліквідації, встановили строк заявлення кредиторами вимог – два місяці з моменту опублікування рішення про повну ліквідацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також припинили повноваження керівних та контрольних органів Асоціації – правління та Ревізійної комісії.

Голови територіальних громад подякували районній раді за організацію діяльності Асоціації, згадали заходи під її егідою, дали позитивну оцінку виїзним зборам, що були проведені за час роботи Асоціації.