Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Травень 2018 (30)
Квітень 2018 (29)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (28)
Грудень 2017 (33)

28 серпня 2013 року відбулися збори місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини».

28-08-2013, 16:09 | Розділ: Новини | Переглядів: 671

28 серпня 2013 року відбулися збори місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини».

Учасники зборів обговорили проект Меморандуму про співпрацю між народними депутатами України та Асоціацією і районною радою, а також План дій до нього.

Проект Меморандуму був ініційований Менською районною радою як документ про спільну діяльність та співпрацю народних депутатів України та Менської районної ради і місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини». з метою об’єднання зусиль для забезпечення соціального, економічного, культурного, духовного розвитку Менського району.

Проект Плану дій по реалізації Меморандуму передбачає конкретні заходи, направлені на досягнення спільної мети, в тому числі і захист депутатами парламенту соціальних та економічних ініціатив, інтересів громад Менщини тощо. Членами Асоціації схвалено проект Меморандуму, внесено ряд пропозицій до Плану дій. Зокрема, озвучені основні проблеми, що турбують територіальні громади і для вирішення яких необхідна, в тому числі, і фінансова підтримка з бюджету – газифікація сіл Блистова та Ленінівка, реконструкція дитсадка у с.Ліски, добудова фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт Березна та ряд інших. Крім того, член Правління Асоціації, Макошинський селищний голова Валерій Кравцов вказав на те, що у державі реалізується ряд програм економічного та соціального розвитку, до впровадження яких доцільно долучитись і Менському району.

Зборами Асоціації прийнято рішення щодо погодження проекту Меморандуму про співпрацю між народними депутатами України та місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» та внесено доповнення до Плану дій.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.