03 лютого 2015 року відбулися загальні збори Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини»

4-02-2015, 12:05 | Розділ: Новини | Переглядів: 768

В роботі зборів взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Мисник, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Оксана Булавка, працівники Менської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області: 1-й заступник начальника Людмила Добридень, заступник начальника Наталія Кривицька, головний інспектор відділу оподаткування юридичних осіб Олена Мисник, начальник відділу доходів і зборів фізичних осіб Юлія Биндюк.

Основним було питання «Про механізм реалізації органами місцевого самоврядування базового рівня норм Податкового та Бюджетного кодексів України щодо формування та наповнення місцевих бюджетів». З інформацією виступили начальник фінансового управління районної державної адміністрації Оксана Булавка, заступник начальника Менської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області Людмила Добридень, голова райдержадміністрації Олександр Мисник.

Було звернуто увагу на проблемні питання, пов’язані з прийняттям рішень щодо місцевих податків та зборів, встановлення пільг по їх сплаті, особливостях визначення об’єктів оподаткування тощо.

З інформацією по питанню «Про звернення Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» до Президента України, Кабінету Міністрів України та народних депутатів України» виступила керуюча справами виконавчого апарату районної ради Вікторія Прищепа. Дане звернення містить пропозиції щодо врегулювання ряду проблем, пов’язаних саме із застосуванням на практиці нових норм бюджетного та податкового законодавства, а також інших змін в законодавстві, що можуть вплинути на розвиток територіальних громад.

Також учасники зібрання затвердили план роботи Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» на 2015 рік та звіт Правління та Ревізійної комісії Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» за 2014 рік.

Члени Асоціації розглянули пропозиції Центру муніципального менеджменту (Хабітат) про співпрацю.

Вів збори голова районної ради, голова Асоціації Володимир Невжинський.