2-10-2015, 11:24 | Розділ: Новини | Переглядів: 764

1 жовтня 2015 року в районному Будинку культури відбувся святковий концерт приурочений до Дня працівників освіти, який щорічно святкують у першу неділю жовтня.

«Здавна наша Менщина славиться талановитими педагогами, які завжди були і є добрими наставниками, порадниками та друзями для учнів і вихованців.» - як зазначила у своєму привітанні головний спеціаліст відділу освіти В.Л.Люшина. Від імені начальника відділу освіти Л.В.Литовченка та всього колективу відділу вона висловила сердечну вдячність освітянам району за їх невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість та знання.

З привітальним словом на святкування завітали голова Менської районної державної адміністрації О.П.Мисник, голова Менської районної ради В.М.Невжинський, голова міської ради Ф.І.Фесюн, які не лише урочисто подякували за важливу працю вчителів, а й вручили почесні грамоти і подяки за сумлінну працю найкращим працівникам освіти.

Також подяками від районної державної адміністрації та районної ради були нагородження активні учасники святкування Дня міста та 72 річниці визволення Менського району від нацистських загарбників. Дитячі колективи Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка та Менської районної гімназії за перемогу в виставці квітів, приуроченій до даного свята, отримали ще й солодкі подарунки.

До привітального слова приєднався директор ТОВ «Олстас-льон» Станіслав Іванович Котенко.

На святі врочисто вшанували почесних працівників освіти, які, на жаль, в цьому році покинули лави освітян району, але продовжують залишатись в серцях своїх учнів.

Почесними грамотами відділу освіти були нагороджені кращі працівники освітянської галузі.

Чудовий святковий настрій дарували танцювальні колективи «Калинонька», «Сюрприз», «Каблучок», «Барвінок», хореографічно – цирковий колектив «Фієста» та зразковий спортивно-цирковий колектив "Юність". Співочого драйву додали вокальні ансамблі «Домісольки», «Співоча пташка» Менської музичної школи та працівники освітянської ниви.

Протягом святкового концерту гарний, позитивний настрій дарували життєрадісна ведуча Тетяна Олександрівна Руденко.