14-02-2012, 09:35 | Розділ: Новини | Переглядів: 1923

15 лютого 2012 року в місті Мена були проведені урочисті заходи з нагоди Дня вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав та 23-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У цей день своїх товаришів, що загинули в гарячих точках планети, згадують воїни-інтернаціоналісти. Відбулася хода з покладанням вінків до пам'ятного знака учасникам бойових дій на територіях інших держав.

У цьому заході взяли участь воїни-інтернаціоналісти, голова Менської районної територіальної організації воїнів-афганців Пустовойт Микола Іванович, голова районної ради Невжинський Володимир Михайлович, голова районної державної адміністрації Соломко Анатолій Віталійович.

Після покладання квітів у районному Будинку культури було проведено тематичну програму "Мій біль Афганістан".

З вітальними словами до учасників звернувся голова районної державної адміністрації Соломко Анатолій Віталійович, голова районної ради Невжинський Володимир Михайлович, голова Менської районної територіальної організації воїнів-афганців Пустовойт Микола Іванович, районний військовий комісар Павлюк Віктор Миколайович, Менський міський голова Фесюн Федір Іванович, народний депутат України, член фракції «Реформи заради майбутнього» Сорочинська-Кириленко Раїса Миколаївна.

Голова районної ради за активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді району, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці з дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану вручив Почесні грамоти районної ради учасникам бойових дій Василенку Ігорю Миколайовичу, Ніколайцю Віктору Анатолійовичу, Купріяну Миколі Васильовичу.

Районний військовий комісар Павлюк Віктор Миколайович та голова Менської районної територіальної організації воїнів-афганців Пустовойт Микола Іванович вручили ордена, нагрудні знаки та пам'ятні медалі учасникам бойових дій.

Відділ культури підготував для учасників заходу святковий концерт.

У приміщенні бібліотеки організована тематична виставка.

Не були забуті в цьому році і матері загиблих в Афганістані. За ініціативи Пустовойта Миколи Івановича, за підтримки районного керівництва, їх було відвідано вдома та вручено подарунки.