29-01-2016, 15:54 | Розділ: Новини | Переглядів: 757

29 січня 2016 року відбулися загальні збори Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини».

На початку засідання було обраного головуючого на зборах - голову районної ради Мисника О.П.

Питання щодо обрання голови Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» та її Правління, за пропозицією голови районної ради, вирішено перенести на наступні збори, адже 9 членів Асоціації не мають уповноважених радою представників.

З інформацією по питанню «Про звіт ревізійної комісії Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» за 2015 рік» перед присутніми виступила Пилипенко С.В., член ревізійної комісії, Семенівський сільський голова.

Голова районної ради, Мисник О.П. проінформував учасників зборів по питанню «Про орієнтовний план роботи Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» на 2016 рік». Запропонував провести у поточному році виїзне засідання Асоціації у одній із об’єднаних громад Чернігівщини. Члени Асоціації підтримали таку пропозицію, зауваживши, що необхідно також поспілкуватись із членами такої громади, у яких обрано старосту.

Фесюн Ф.І., виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України, депутат Менської міської ради, виступив з інформацією по питанню порядку денного зборів «Про участь виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Фесюна Федора Івановича у загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України, які відбулись 23.01.2016».

Заступник директора з питань інноваційно-інвестиційної діяльності комунального підприємства Чернігівської обласної ради «Центр державно-приватного партнерства» Стальніченко Ю.В розповів учасникам зборів про діяльність КП щодо розробки проектів та програм розвитку, їх супроводу для органів місцевого самоврядування, навів приклади таких проектів, відповів на численні запитання присутніх.

Про розробку землевпорядної та містобудівної документації учасникам зібрання розповіли представники Чернігівської регіональної торгово-промислової палати: віце -президент Конюх П. М. та інженер-землевпорядник Задвінський С. Ю..

Після проведення зборів голови територіальних громад розглянули питання «Про обрання керівника районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад». Вирішили обрати керівником районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Слобідського сільського голову Мозирка О.О.

Заступником керівника обрано Киселівського сільського голову Губенко Л.С.