Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Квітень 2018 (19)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (29)
Грудень 2017 (33)
Листопад 2017 (36)

Рішення Чернгігівської обласної ради щодо додаткового маркування товарів російського походження

19-04-2016, 08:47 | Розділ: Новини | Переглядів: 289

Чернігівська обласна рада на четвертій сесії сьомого скликання прийняла рішення №18-4/VII "Про додаткове маркування товарів російського походження у торгівельних закладах Чернігівської області".

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про інформацію», Закону України «Про захист прав споживачів», з метою підтримки українського виробника, обласна рада вирішила:

1. Рекомендувати суб'єктам господарювання на території Чернігівської області, що здійснюють оптову, роздрібну торговельну діяльність у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, малих архітектурних формах, приміщеннях тощо, вжити заходів для:

1.1. Спеціального помітного маркування товарів російського походження позначкою «Виготовлено в Російській Федерації» з нанесенням цього напису на цінниках товарів російського походження та їх розміщення на окремих полицях.

1.2. Запровадження інформаційних стендів у торговельних приміщеннях, де здійснюють продаж товарів російського походження, з написом «Виготовлено в Російській Федерації».

1.3. Забезпечити проведення акцій на підтримку українського виробника.

2. Рекомендувати суб'єктам господарювання на території Чернігівської області, що здійснюють оптову, роздрібну торговельну діяльність, з метою захисту та підтримки українського товаровиробника додатково маркувати товари, вироблені в Україні (написом, графічним зображенням чи в іншій загальнозрозумілий спосіб).

3. Чернігівській обласній раді оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4. Направити дане рішення Чернігівській обласній державній адміністрації та міським радам (міст обласного значення), районним радам Чернігівської області.

5. Рекомендувати сільським, селищним, міським радам Чернігівської області прийняти відповідні рішення про додаткове маркування товарів російського виробництва у торговельних мережах.

б. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики.

 

Рішення Чернігівської обласної ради №18-4/VII "Про додаткове маркування товарів російського походження у торгівельних закладах Чернігівської області" [165.5 Kb] (завантажень: 6)

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.