До роковин Чорнобильської трагедії

26-04-2016, 16:21 | Розділ: Новини | Переглядів: 668

26 квітня 1986 року, сама того не відаючи, Україна стояла на один крок від страшної вселенської ктастрофи. Та цій страшній дійсності не дали справдитись мужність і відвага прип’ятських пожежників і нічної зміни атомної станції. Через кілька годин, їх, спалених радіацією, замінили інші. А далі відлік тих, хто ставав на вахту, пішов уже на тисячі… Від того страшного дня пройшло 30 років.

Сьогодні у м. Мена пройшли заходи з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Керівники району, чорнобильці, вдови громадян, смерть яких пов’язана з наслідками катастрофи, депутати, громадськість міста поклали вінки та квіти до підніжжя пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Настоятель Різдво-Богородицького храму отець Михайло відправив поминальну літію за померлими чорнобильцями. Далі заходи продовжилися в районному Будинку культури. Колишнім пожежникам, ліквідаторам наслідків Чорнобильської аварії та вдовам були вручені Почесні грамоти райдержадміністрації, районної та міської рад. Зі словами шани та вдячності перед чорнобильцями виступили в.о. голови райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, міський голова Геннадій Примаков, депутати обласної, районної та міської рад, представники обласної організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля.

Присутні хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів-земляків, які вже відійшли у вічність.

Працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації підготували тематичну концертну програму, яка додала урочистого і щемливого настрою героям-чорнобильцям.

До роковин Чорнобильської трагедії
  • До роковин Чорнобильської трагедії
  • Біль Чорнобиля з роками не зникає...
  • З нагоди 29-ї річниці Чорнобильської трагедії
  • До роковин Чорнобильської трагедії
  • До роковин Чорнобильської трагедії!
    До роковин Чорнобильської трагедії.