1-06-2016, 09:03 | Розділ: Новини | Переглядів: 655

31 травня 2016 року у читальному залі Менської районної бібліотеки відбулось засідання «круглого столу» на тему «Співпраця органів місцевого самоврядування, виконавчої влади з місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги та з громадськими організаціями для забезпечення організації надання безоплатної первинної правової допомоги в громадах».

Організатором заходу був Чернігівський громадський комітет захисту прав людини у співпраці з Менським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Директор Регіонального центру БВПД Ірина Протченко розповіла присутнім про реформування органів управління юстиції, створення Бюро первинної правової допомоги. Зокрема, вона зазначила про ліквідацію районних управлінь юстиції та створення на їх базі Бюро ППД, що будуть структурними підрозділами Центрів БВПД. Відмітила що Менський місцевий центр має позитивний досвід роботи: якщо у минулому році за перше півріччя було заведено 13 адвокатських справ, то за 5 місяців поточного таких справ вже 50.

Директор Менського місцевого центру з надання БВПД Анатолій Єрмоленко розповів присутнім про надання правової допомоги очолюваним ним центром. Повідомив, що три адвокати Менщини увійшли у всеукраїнську «десятку» самих затребуваних адвокатів, що співпрацюють з центрами та надають БВПД - Олександр Яровий, Тетяна Корнієнко та Олександр Синявський.

Керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталія Піддубна у своєму виступі зосередила увагу на створенні системи надання безоплатної правової допомоги у громадах та ролі громадських організацій у такій роботі.

У засіданні круглого столу взяв участь голова районної ради Олександр Мисник та керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Неруш.