Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

Триває підготовка до активних ремонтних робіт в Покровській загальноосвітній школі

4-08-2016, 16:33 | Розділ: Новини | Переглядів: 251

В рамках співпраці громадсько – активної школи, якою являється Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. з громадою с. Покровське депутатами сільської ради було прийнято рішення про виділення коштів для підтримки учнівської молоді школи у прагненні зміцнення здорового способу життя.

Покровська сільська рада надала 200 тис. грн. школі для ремонту спортивного залу, а саме: 130 тис. грн. на заміну вікон та дверей, 70 тис грн.. – на придбання спортивного інвентарю: м’ячів для всіх видів спорту, волейбольної, футбольної сіток, воріт для міні-футболу, спортивних матів, килимків, тренажеру 3-в-1 для загального розвитку дітей відповідно.

На даний момент проведено всі державні закупівлі через систему електронних закупівель ProZoro і триває підготовка до активних ремонтних робіт в приміщенні школи.