«Шлях завдовжки 25 років»

24-08-2016, 14:16 | Розділ: Новини | Переглядів: 923

З нагоди національного свята – 25-ї річниці Дня незалежності України - 23 серпня у Менському районному будинку культури пройшов урочистий захід, в якому взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів та громадськості.

З найбільшим державним святом всіх присутніх привітали голова районної райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, заступник міського голови Інна Скляр.

Звертаючись до присутніх, виступаючі відзначили, що День Незалежності – це не просто день народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за її державність, це шана українським воїнам й добровольцям, що ціною власного життя захищають нині територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Представники влади з нагоди свята вручили низку районних почесних грамот та подяк кращим фахівцям різних галузей району та учасникам АТО.

У ході заходу представникам родин загиблих в АТО бійців, яким рішенням районної ради від 30 березня 2016 року присвоєно звання «Почесний громадянин Менського району» (посмертно), були вручені нагрудні знаки та посвідчення. Голова районної ради Олександр Мисник також поінформував присутніх про те, що згідно Указу Президента України № 338 від 22 серпня керівникові зразкового дитячого ансамблю народного танцю "Калинонька" Куковецького сільського будинку культури Галині Фесюн присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

Творчі художні колективи району подарували присутнім чудову концертну програму та гарний настрій.

«Шлях завдовжки 25 років»
  • З нагоди відзначення державного свята - Дня Конституції України
  • Шановні жителі Менщини!
  • Сьогодні на Алеї Героїв в м.Мена відбулися урочистості з нагоди Дня Незалеж ...
  • «Шлях завдовжки 25 років»!
    «Шлях завдовжки 25 років».