Володимир Чорний - лауреат обласної Премії імені Софії Русової

30-09-2016, 11:20 | Розділ: Новини | Переглядів: 584

28 вересня напередодні Дня працівників освіти, яке цього року відзначається 2 жовтня, голова обласної ради Ігор Вдовенко та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова зустрілися та привітали освітян Чернігівщини з професійним святом.

У своєму вітальному слові голова обласної ради Ігор Вдовенко зазначив, що високі обласні відзнаки – це гідне вшанування фахової майстерності, новаторства та ініціативи педагогів, викладачів та вихователів. Без яких неможливо здійснити розпочату в нашій державі шкільну реформу, покликану вдосконалити систему освіти, створити умови для реалізації наукового і творчого потенціалу дітей, підвищити рівень забезпечення підростаючого покоління усіма формами освіти за європейськими стандартами. А головне - сформувати ядро знань, навичок та вмінь, необхідних дитині для креативного вирішення як наукових задач, так і життєвих проблем.

З побажаннями миру, міцного здоров'я, невичерпної енергії і добробуту керівники нагородили лауреатів обласних Премій імені Софії Русової та імені Георгія Вороного. У цьому році на здобуття цих почесних обласних відзнак до управління освіти і науки облдержадміністрації було подано 38 матеріалів претендентів. На спільному засіданні колегії управління освіти і науки облдержадміністрації та комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери було визначено 20 найкращих представників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів і 5 представників вищих навчальних закладів.

Серед лауреатів обласної Премії імені Софії Русової - Чорний Володимир Іванович, директор Менської районної станції юних техніків Менської районної ради.

За матеріалами фіційного сайту Чернігівської обласної ради