Головна Контакти

Навігація

Погода в Мені

Опитування користувачів

Як Ви оцінюєте наш сайт?

Один з найкращих
Непоганий
Влаштовує
Зустрічаються кращі
Зовсім не сподобався

Архів

Квітень 2018 (19)
Березень 2018 (36)
Лютий 2018 (37)
Січень 2018 (29)
Грудень 2017 (33)
Листопад 2017 (36)

НЕ МОЖНА ДОСЯГТИ СВОЄЇ МЕТИ НЕ ДОКЛАДАЮЧИ ЗУСИЛЬ

5-10-2016, 08:51 | Розділ: Новини | Переглядів: 230

Кожній людині у своєму житті доводиться зробити найголовніший, найвідповідальніший вибір – це вибір майбутньої професії. Для спеціалістів служби зайнятості профорієнтаційна робота з учнями – повсякденна робота. Школярів знайомлять з найважливішими правилами вибору професії, навчальними закладами регіону і не тульки, поняттями «ринок праці», «актуальні професії», з послугами служби зайнятості. Вчасно отримана інформація допоможе молоді зробити перший вірний крок в виборі майбутньої професії. Саме в цьому напрямку служба зайнятості постійно проводить роботу з учнівською молоддю.

В рамках цієї роботи Менський районний центр зайнятості 03 жовтня 2016 року провів профорієнтаційні уроки з учнями 9 - 11-х класів Макошинської та Куковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Менського району. Під час профуроків провідний фахівець з питань зайнятості Зоя Ганнущенко. розповіла учням про формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба», про основні правила вибору професії, основні помилки при виборі професії, навела приклади вдалого та невдалого вибору професії з життя реальних людей. Учні пройшли діагностичне тестування за методикою Є.А.Клімова.

Також були проведені профінформаційні заходи з батьками учнів та педагогічними працівниками. Зоя Ганнущенко надала батькам загальні відомості про ту чи іншу професію, її значення у житті та перспективи розвитку, як і в яких умовах відбувається виробничий процес, які вимоги ставить певна професія до людини.

Вчителі мали змогу ознайомитись із різними методами психологічного тестування учнів, які сприяють уявленню учнів про життєвий і особистий професійний план, допомагають об’єктивно здійснювати самоаналіз рівня розвитку професійно важливих якостей і співвідносити їх з вимогами до майбутніх професій. Виховувати навички свідомої дисципліни: зібраність, уважність, навички інтелектуальної активності.

Не пропустіть

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.