В Мені відбувця 11 щорічний Троїцький ярмарок

5-06-2012, 11:57 | Розділ: Новини | Переглядів: 2078

В неділю, 3 червня на свято Троїці в Мені відбувся вже традиційний для нас Троїцький ярмарок.Організований спільними зусиллями районної державної адміністрації та районної ради, він прийняв гостей із Прилуцького, Бахмацького, Куликівського, Щорського Семенівського, Борзнянського районів та міста Чернігів, а також Івано-Франківської, Сумської, Полтавської та Київської областей. Найбільше учасників та гостей, звісно ж, було із Мени та Менського району.

На ярмарку свою продукцію демонстрували майстри народного промислу, художніх виробів із бісеру, дерева, металу, гончарі, різьбярі, кондитери, приватні підприємці та організації. Були представники різних галузей та сфер господарства, всього близько 200 учасників.

Крім того, на святі кожна територіальна громада району представляла себе в українському стилі. Міська рада варила та пригощала всіх бажаючих "Кулішем від мера". Свої експозиції демонстрували також і районні заклади: районна бібліотека виготовила стенд з вишивками роботи місцевих майстрів, а територіальний центр обслуговування розгорнув цілий імпровізований циганський табір.

З вітальними словами до учасників та гостей ярмарку звернулись голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, міський голова Федір Фесюн, представник Чернігівського земляцтва в м.Київ Михайло Полоз, директор Навчально-науково-виробничого центру управління земельними ресурсами та екологічної безпеки природокористування, Петро Киценко, народний депутат України Олег Ляшко

Впродовж ярмарку проходила святкова програма. Свою творчість гостям ярмарку дарували народні, аматорські колективи району, дитячі колективи.

Гарна погода та радісна атмосфера свята придавала позитивний настрій усім присутнім. По закінченні дійства на думку приходило лише одне: "Поярмаркували на славу!"