Звітуємо за 2014 рік вчасно!

12-01-2015, 15:49 | Розділ: Правова освіта | Переглядів: 1523

Менська міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує, що згідно Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановою від 18.01.2011 № 4 із внесеними змінами (далі-Порядок), страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність в термін не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця, а саме за 2014 рік – з 01 по 20 січня 2015 року. У разі надсилання звітів поштою страхувальник зобов’язаний здійснити відправлення не пізніше, ніж за 10 днів до закінчення строку подання звітів.

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі відсутності у страхувальника зобов’язань перед Фондом по субрахунку, на якому ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунку у звітному кварталі, наявності зобов’язань Фонду перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів по субрахунку у звітному кварталі.

Звіт за формою Ф14-ФСС з ТВП не подається, якщо у звітному кварталі страхувальник не отримував від Фонду та не видавав найманим працівникам путівок на санаторно-курортне лікування та до дитячих закладів оздоровлення.

У разі виявлення помилки у звітах страхувальник має право до кінцевого терміну подання цієї звітності повторно сформувати та подати звіт. Чинним вважається останній звіт, поданий страхувальником в електронному або в паперовому вигляді до закінчення терміну подання звітності.

Звертаємо увагу на те, що за несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається адміністративний штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

Менська міжрайонна виконавча дирекція Фонду

Звітуємо за 2014 рік вчасно!
  • Звітуємо за 2015 року вчасно!
  • Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує
  • З 2019 року скасовано звіт по використанню коштів Фонду
  • До уваги страхувальників!
  • Звітуємо за 2014 рік вчасно!!
    Звітуємо за 2014 рік вчасно!.