«    Лютий 2019    »

Сьогодні – 30-а річниця виведення військ з Республіки Афганістан

В Україні 15 лютого відзначають День ушанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-а річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан .

Жителі Менщини приєдналися до вшанування пам’яті загиблих та померлих учасників бойових дій. До меморіальної таблички на Алеї героїв у центрі міста було покладено квіти.

Біля пам’ятного знаку загиблим воїнам – «афганцям» було проведено урочистий мітинг-реквієм, в якому взяли участь керівництво району, міста, колишні військовослужбовці, громадськість.

Слова вдячності за героїзм, високі моральні якості, лунали у словах виступаючих. Була відправлена панахида за загиблими та померлими учасниками бойових дій.

Продовження заходу відбулося у районній бібліотеці, де буди вручені грамоти та подяки райдержадміністрації, районної ради, ветеранської організації, а також медалі учасникам бойових дій.

Музичні вітання присутнім дарували учасники художньої самодіяльності району.

Напередодні колишні бойові побратими зустрічалися і в смт. Березне, де відвідали могили загиблих та померлих, поспілкувалися, згадали минуле та спланували спільні заходи, що виховуватимуть у підростаючого покоління патріотизм, мужність та сміливість.

18 лютого минає чотири роки з дня загибелі на сході України нашого земляка Максима Головатого

Запрошуємо вшанувати пам'ять загиблого воїна 18 лютого об 11 годині на Алеї Героїв.

Народився Максим 23 лютого 1992 року у місті Мена Чернігівської області.

28 квітня 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України.

Проходив службу в 13-му окремому мотопіхотному батальйоні (1-а окрема танкова бригада).

Загинув від снайперського вогню 18 лютого 2015 року під час відходу українських військ з міста Дебальцеве Донецької області.

Указом Президента України № 103 від 21 березня 2016 року «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Пам'ять про Максима завжди житеме в наших серцях!

У Чернігові вшанували учасників бойових дій на території інших держав

13 лютого в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте зібрання за нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, в якому взяла участь делегація від Менського району.

З вітальним словом до присутніх звернулися керівники області, Чернігівського гарнізону та обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Як зазначив голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник, для воїнів-афганців, які гідно виконали свій бойовий обов’язок, 15 лютого — свято на все життя, символ повернення додому.