«    Квітень 2019    »

Відбулися загальні збори громадян у Покровському

Сільський голова Геннадій Биндюк прозвітував про свою роботу за 2018 рік. Було обговорено проблемні питання громади, здобутки і напрацювання за минулий рік.

На сьогоднішній день жителів Покровського турбують питання, що стосуються ремонту доріг, приватизації присадибних земельних ділянок, збільшення орендної плати за земельні паї.

До обговорення важливих питань життєдіяльності громади та можливих шляхів вирішення їх проблематики долучилися голова районної ради Наталія Боюн, заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, депутат районної ради Тетяна Олещенко, директор ДП «Зернятко» Віталій Багмут.

Онлайн профорієнтація від служби зайнятості.

Послуги служби зайнятості стають ще доступнішими. Якщо ви плануєте свій професійний шлях або не можете визначитися з вибором професії, у нагоді стане онлайн-платформа державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри.

Запропоновані тести допоможуть визначити: швидкість мислення, аналітичні здібності, здатність до логічного мислення, лідерські та управлінські якості, стресостійкість та адаптивність, здатність до командної роботи, емоційний інтелект, підходящу сферу зайнятості, комунікаційні та організаторські здібності, здатність до підприємницької діяльності, орієнтацію на результат чи процес тощо. На думку фахівців служби зайнятості такий широкий набір профорієнтаційних тестів дозволить людині пізнати себе якнайкраще.