«    Серпень 2019    »

Пам’яті Сергія Титаренка

Сьогодні минають п’яті роковини з дня загибелі нашого земляка в зоні проведення антитерористичної операції. Заходи по вшануванню пам’яті полеглого захисника України розпочалися покладанням квітів до меморіальної дошки, яка встановлена воїну на Алеї Героїв.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований у своєму виступі відмітив, що скільки б не минуло часу, головне – пам’ятати тих, хто віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Родини загиблих воїнів, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, райвійськкомату хвилиною мовчання вшанували загиблого воїна та всіх полеглих захисників України.

Такий цікавий та барвистий світ професій

Нещодавно фахівці Менської районної філії Чернігівського ОЦЗ відвідали школярів в оздоровчому таборі «Барвінок», що розташований у мальовничій місцевості біля с. Бігач. Цікаво та змістовно там проводять літні канікули діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

В розважальній формі дітям презентували послуги служби зайнятості. Вони із задоволенням брали участь у веселих конкурсах та цікавих вправах.

1,5 млн українців отримали лікарняні та декретні у І півріччі

Фондом соціального страхування України упродовж перших 6 місяців 2019 року було прийнято від страхувальників заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для більш ніж 1,5 млн застрахованих осіб.

Загальна сума коштів склала 7,26 млрд гривень, що на 19,7% більше, ніж за той же період минулого року. З них 69,8% – допомога по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), 29,9% – допомога по вагітності та пологах і 0,3% – допомога на поховання.

Право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування мають усі застраховані – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні.