«    Січень 2020    »

На Менщині вшанували пам’ять Вадима Жеребила

Сьогодні, щоб віддати належну шану захиснику України, на Алеї Героїв у місті Мена зібралися рідні та близькі, родини загиблих воїнів, бойові побратими, керівники району та міста, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість.

Щирі та теплі слова лунали на адресу воїна, який віддав своє життя за мир і спокій на рідній землі.

Хвилиною мовчання, покладеними квітами учасники мітингу вшанували світлу пам’ять Вадима Жеребила та всіх воїнів-героїв, які не повернулися живими додому.

Вічна слава полеглим за Україну!

Пам’ятаємо кожного!

У Чернігові вперше зібралася госпітальна рада

Перше засідання госпітальної ради Чернігівського округу відбулося вчора, 30 січня, під керівництвом заступника голови ОДА Наталії Романової, яка і очолює цю раду.

З-поміж розглянутих питань — обрання заступників голови госпітальної ради. Ними стали начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш та начальник управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради Владислав Кухар.

Також учасники засідання погодили графік наступних зустрічей.

Робоча група працює над концепцією індустріального парку «Менський»

Робота над розробкою концепції індустріального парку «Менський» триває. 29 січня, заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко провів засідання профільної робочої групи. В засіданні взяла участь голова районної ради Наталія Боюн.

Учасники засідання розглянули проєкт детального плану території індустріального парку, а також обговорили подальші дії з його створення.

Першочергово необхідно узгодити функціональне використання ділянок, суміжних з майбутнім індустріальним парком, провести стратегічну екологічну оцінку детального плану території. Також необхідно вирішити земельні питання, оскільки на території майбутнього парку є ділянки без відповідного оформлення.