«    Лютий 2020    »

Україна сьогодні відзначає День Державного герба.

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба України.

Відкритий конкурс щодо створення проекту Державного герба України відповідно до Постанови Верховної Ради був оголошений 24 червня 1991 року (тобто ще за існування СРСР). Під егідою Комісії з питань культури і духовного відродження ВР було створено робочу групу–журі з народних депутатів, істориків, мистецтвознавців, музейників.

На конкурс надійшло понад 200 робіт (усі вони тепер зберігаються в Центральному державному архіві органів центральної влади та управління). Переміг проект історика–геральдиста Андрія Гречила та художника Івана Турецького.

Ціна неуважності - зменшення розміру пенсій

ЄСВ звітність, яку подають роботодавці щодо своїх працівників, доволі складна тому, звичайно ж, можливі і помилки. Але ціна неуважності - зменшення розміру пенсій та страхового стажу в майбутньому, правильність обчислення допомоги по безробіттю, лікарняному, та іншим соціальним виплатам тощо. І навіть якщо платники єдиного внеску своєчасно та в повному обсязі нараховували та сплатили ЄСВ , але припустилися помилок в наданні персональних даних – людині стаж не зараховується.

Фонд направив 11,3 млн грн на забезпечення медичним і постійним стороннім доглядом та побутовим обслуговуванням потерпілих

Для забезпечення потерпілих на виробництві у січні 2020 року спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом, побутовим обслуговуванням і додатковим харчуванням Фонд соціального страхування України направив 11,3 млн гривень.

Зокрема, на фінансування постійного стороннього догляду – 5 млн грн, спеціального медичного догляду – 3,1 млн грн, побутового обслуговування – 3,1 млн грн і додаткового харчування – 0,1 млн гривень.

Фонд фінансує надання різних видів зазначених послуг для постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань у залежності від потреби та ступеня обмеження життєдіяльності, здатності до самообслуговування.