«    Травень 2020    »

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Щиро вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Цього року згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України у закладах освіти району не проводяться урочистості у зв’язку з карантином.

Але все рівно - свято залишається святом.

Для школярів – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників останній день навчання відкриває сторінку вже дорослого життя. Бажаємо вам стати гідними громадянами нашої держави.

Проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» стартував на Чернігівщині

Сьогодні у кримінальному процесі переважає каральний підхід. Дитина, яка через складні життєві обставини вперше щось вкрала, може потрапити за грати на три роки. За статистикою Генпрокуратури, в 70% випадків неповнолітній правопорушник, який потрапив за грати на строк більше одного року, потрапляє у в'язницю повторно.

Але є альтернативний шлях – примирення неповнолітніх правопорушників з потерпілими, відновлення соціальних зв’язків з суспільством та відшкодування завданої шкоди. Це і є відновне правосуддя.

28 травня в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбулось установче засідання членів робочої групи з числа представників установ та організацій, які будуть долучені до впровадження програми, що стало початком роботи Програми на Чернігівщині.