«    Серпень 2020    »

Пам’яті Сергія Титаренка

Сьогодні у місті Мена відбулися меморіальні заходи по вшануванню пам’яті захисника України Сергія Титаренка, який загинув як Герой, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави і сповна виконавши воїнський обов’язок.

На Алеї Героїв зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість.

Присутні хвилиною мовчання, покладеними квітами вшанували світлу пам’ять загиблого воїна та всіх полеглих захисників України.

Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться в нашій пам’яті імена тих, хто не повернувся з району проведення антитерористичної операції.

Щороку у другу неділю серпня працівники ветеринарної медицини відзначають своє професійне свято

Сьогодні у приміщенні Менського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області вітання приймали ті, хто своєю професійною діяльністю забезпечують розвиток ветеринарної галузі району, стабільну епізоотологічну ситуацію, дбають про безпечність харчових продуктів та захист споживачів.

Зі щирими словами привітань та побажань до працівників ветеринарної медицини звернулися заступник голови РДА Микола Петрушенко, голова районної ради Наталія Боюн, начальник районного управління Держпродспоживслужби Олександр Белашко.

Принагідно були врученні районні відзнаки.

9 серпня минають шості роковини з дня загибелі учасника антитерористичної операції Титаренка Сергія

Народився Сергій 8 серпня 1992 року у місті Мена. Навчався у Менській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. ім.. Т.Г.Шевченка. Закінчив Сосницький аграрний ліцей.

З квітня 2011 по квітень 2012 року проходив строкову військову службу у збройних силах України в/ч А 3251. За військовою спеціальністю — командир автомобільного відділення. Одержав звання молодшого сержанта.

При проведенні першої хвилі мобілізації був призваний 19 березня 2014 року до лав Збройних Сил України.

З 24 липня брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Служив старшим навідником 2-го гаубичного самохідно-артилерійського взводу 3-ої гаубичної самохідно-артилерійської батареї гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону військової частини В 1688.

Перші результати діяльності новоствореної Громадської ради не забарилися

06 серпня на засіданні Громадської ради голова райдержадміністрації Євген Соловйов повідомив, що питання вивезення побутових відходів частково вирішено, сміття з населених пунктів вивезено.

За участю голови районної ради Наталії Боюн було погоджено передачу сміттєвих контейнерів для збору побутових відходів (скло, пластик) та майданчиків з балансу КП «Райкомунпослуга» на баланс КП «Менакомунпослуга», що належить Менській ОТГ.

Також голова Громадської ради Антоніна Дмитренко заслухала доповіді своїх колег про їх напрацювання. Було затверджено перелік питань для розгляду на наступному засіданні та обговорено деякі організаційні моменти.