«    Травень 2024    »

Володарки сердець, мрій і дум

9-03-2017, 11:44 | Розділ: Новини | Переглядів: 556

Зігріті щирими словами захоплення, компліментами, бурхливими оплесками, натхненні піснями й музикою розходилися по домівках жінки з Менського районного Будинку культури, де проходив конкурс «Жінка року-2017».

«Чарівні, милі, любі, натхненні, відважні, працьовиті, кохані, незрівнянні й незбагненні…» – слова з вуст ведучих лилися, немов прекрасна музика. На сцену одна за одною піднімалися лауреатки конкурсу – представниці різних професій, авторитетні й шановані на Менщині жінки.

Дипломи, квіти, музичні номери – ознака уваги, вдячності й любові від представників влади (і зокрема, голів – районної ради Олександра Мисника і райдержадміністрації Валерія Щукіна), колег, друзів, рідні, вихованців, учасників художньої самодіяльності.

Депутат районної ради Катерина Фесюн, вчителька Наталія Майстренко, соціальний працівник Галина Лисенко, лікар Ірина Мироненко, державний службовець Тетяна Марцева, підприємець Марія Литвиненко, балетмейстер Вікторія Кулагіна, військовослужбовець Юлія Федоренко (за доньку відзнаку отримав батько, бо Юля захищає Україну), волонтерка Алла Головченко… Загалом одинадцять достойних представниць прекрасної половини людства, лауреаток в різних номінаціях.

Без сумніву, кожна менянка, як і тисячі українок, ще не сповна звеличені, належно оцінені й оспівані. Не тільки в свята, але і в будні.

Жінкам любові й тепла хочеться повсякчас, незалежно від посад і статусів. Квітів – не лише від партійних лідерів і депутатів, а й від синів, чоловіків та залицяльників. Бо жжінки не тільки «володарки сердець, мрій і дум» в сценаріях, а ще й повсякденно невтомні матусі й бабусі, дружини й подруги.

За матеріалами сайту "Час Чернігівський"

Фото Ольги Чернякової

Володарки сердець, мрій і дум
  • Свято весни, жіночності та краси
  • Голова районної ради вітає всіх жінок Менщини зі святом 8 березня
  • Дорогі жінки Менщини!
  • Жінки можуть все!
  • "Зірковий олімп" на сцені районного будинку культури
  • Володарки сердець, мрій і дум!
    Володарки сердець, мрій і дум.