Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)

Дорогі педагоги та школярі!

31-08-2017, 16:37 | Розділ: Новини | Переглядів: 110

Прийміть найщиріші вітання із Днем знань і початком нового навчального року!

Роки навчання є найкращими в житті. Саме в цей час ви знаходите вірних друзів, відкриваєте у собі нові здібності та визначаєте орієнтири на все життя.

Цінуйте вчителів та поважайте батьків, які вкладають у кожного з вас частинку свого серця.

Сподіваємося, новий навчальний рік стане для кожного із вас часом звершень і відкриттів. Навчайтеся із задоволенням, використовуйте кожен день для підкорення нових життєвих вершин. Ви – здібні, талановиті, розумні, тож неодмінно досягнете всього, чого забажаєте.

Впевнені, що ваші знання стануть запорукою процвітання нашої держави, її європейського розвитку і могутності!

Окремо адресуємо слова вдячності вам, вельмишановні педагоги: за тепло сердець та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю. Сійте розумне, добре, вічне, що безумовно зійде гарними сходами в серцях наших дітей.

Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, щастя і успіхів! Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожен навчальний заклад і кожну родину!

Голова районної ради              О.П.Мисник

Голова районної державної адміністрації             В.М.Щукін