В Березні відбувся обласний фестиваль пісні і танцю ім.Григорія Верьовки

19-09-2017, 11:48 | Розділ: Новини | Переглядів: 639

Пісня – наш духовний скарб, що єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич співучого краю.

17 вересня в Березні, на малій батьківщині видатного українського композитора і хорового диригента, відбувся обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки.

Організаторами заходу виступили: Департамент культури і туризму Чернігівської облдержадміністрації, Менська райдержадміністрація, Березнянська селищна рада.

У рамках заходу просто на вулиці відкрилася виставка робіт майстрів народної творчості – вироби декоративно-прикладного мистецтва, дитячі поробки, виставка плодів і квітів та багато іншого.

Захід розпочався з покладання квітів до погруддя Г.Г.Верьовки та відвідування Березнянського краєзнавчого музею ім.Г.Верьовки.

Святкове дійство розпочалося на Співочому полі з привітання гостей: голови обласної ради Ігоря Вдовенка, голови райдержадміністрації Валерія Щукіна, депутата обласної ради Василя Леоненка, міського голови Геннадія Примакова.

У фестивалі взяли участь Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм (народний хор, капела бандуристів, духовий оркестр), народний хор Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім.М.Заньковецької, народний фольклорний ансамбль «Червона калина» Ніжинського міського будинку культури, народний аматорський хоровий колектив «Льонок» Куликівського районного будинку культури, фольклорний колектив «Берегиня», народний аматорський хор «Спадщина» Сновського будинку культури, народний аматорський фольклорний колектив «Криниці» Сосницького районного будинку культури, вокальний ансамбль «Сузір’я» ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка, народний аматорський хор «Десна» Чернігівського міський палацу культури, творчі колективи Менського району.

Фестиваль української пісні і танцю ім. Григорія Верьовки пройшов на високому організаційному рівні в теплій, святковій атмосфері.