«    Вересень 2017    »

На Менщині відзначили 74-ту річницю визволення району від нациських окупантів та Дня партизанської слави.

Саме з цієї нагоди біля обеліска Слави та Алеї Героїв присутні вшанували загиблих визволителів Менщини та захисників України, поклали квіти.

Потім захід продовжився в Менській районній художній галереї. Директор районного краєзнавчого музею ім.В.Ф.Покотила Віталій Крутий провів «Годину історії» – огляд виставки, присвяченої 100-річчю Української революції.

Присутні дякували ветеранам та оплесками вітали виступ Почесного громадянина м.Мена, 96-ти річного ветерана, учасника Другої світової війни Миколи Ющенка.

У заходах взяли участь голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, представники районної ветеранської організації, районної організації воїнів - афганців, громадськість, ЗМІ.

Шановні жителі Менщини, дорогі ветерани Другої світової війни!

Щиро вітаємо вас із святом, що вже 74 роки поспіль приходить на нашу землю в осінню золоту пору, – Днем визволення Менщини та Чернігівщини від нацистських загарбників.

19 вересня – це день пам’яті про загиблих, це день віддання шани нашим дідам і прадідам, що не шкодуючи життя воювали за рідну землю, це день уславлення тих, хто працював у тилу задля перемоги. Саме вони стали прикладом для своїх онуків та правнуків, які сьогодні на сході боронять нашу Україну, мужньо відстоюючи її свободу і незалежність.

В Березні відбувся обласний фестиваль пісні і танцю ім.Григорія Верьовки

Пісня – наш духовний скарб, що єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич співучого краю.

17 вересня в Березні, на малій батьківщині видатного українського композитора і хорового диригента, відбувся обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки.

Організаторами заходу виступили: Департамент культури і туризму Чернігівської облдержадміністрації, Менська райдержадміністрація, Березнянська селищна рада.